21 Aralık 2009 Pazartesi

Dikkat Son Moda Hediye Dağıtıyor

Tam da bir fndotene ihtiyacım var derken müthiş bir kampanyaya rastladım merak ediyorsanız buyrun inceleyin.

Eğer siz de  kampanyaya katılmak istiyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayın.Bol Şans..

http://www.sonmodayiz.biz/2009/12/bu-blog-hediye-dagitmaktadir.htmlSon Moda yılbaşında sizleri mutlu etmek için hediye dağıtmak istedi. Yapmanız gereken bu yazıya giderek yorum bırakmak.
Bu Blog Hediye Dağıtmaktadır :)
Ara 19, 2009 
Yazar: sonmoda | Etiketler: Hediye

Belki izleyici sayım yeterli değil ama yılbaşında hediye vermeseydim, çatlardım. Bende sizin için bir kampanya yapmaya karar verdim. Bir adet Maybelline fondöten, bir adet I.D. Bare Minerals yüz aydınlatıcı ve Kırmızı ve Siyah adlı kitabın iki cildi.Katılmak için ;


1) Blog sahibi iseniz blogunuzda yarışmadan bahsetmenizi, beni izlemenizi ve bu yazıya yorum bırakmanızı istiyorum.(Beni takip eden blogları bende takip etmek istiyorum, bu nedenle takip listelerine beni ekleyenler yorum kısmında bundan bahsederse sevinirim.)

2) Eğer blogunuz yoksa beni izlemeni ve bu yazıya yorum bırakmanızı istiyorum.

Yarışma sonuçları 1 Ocak 2010 günü ilan edilecektir, yukarıda ki üç hediyeyi de aynı kişi alacaktır, katılımlar için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yarışma sonucu ilan edilirken yeni bir yarışma duyurusu yapma planım var, o nedenle yarışmaya katılırken bundan sonra ki yarışmada kazanmak istediğiniz hediyeleri de bildirirseniz sevinirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder