14 Aralık 2009 Pazartesi

"Beyn.org'da çekiliş vaaar!"

Süpper bir kampanya başladı ...

Hediyeler süper,,şartlar süper ,özellikle de bir seçenek var ki bayıldım,gerçekleştirebilirim:D

Fazla merakta bırakmadan hemen paylaşıyorum..

siteye giriş için Tıklayınız

Bu çekiliş, HediyeDenizi.com sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. Öpüyorum kendilerini, çok teşekkürler Hediye Denizi! :)Yılbaşında biraz Noel Baba'lık edeyim diye Hediye Denizi bana güzel bir seçenek sundu, "İstediğin türde bir çekiliş veya yarışma yap, yarışma birincisine veya çekilişten çıkan bir kişiye güzel bir hediye verelim!" dediler. Ben de "Tamam!" dedim.
Çekiliş Kuralları

Çekiliş basit olacak:
Geçerli bir e-posta adresiyle bu yazının altına bir yorum giren herkes BİR çekiliş hakkı kazanacak. (Yani çekilişi yaparken ismi bir kere yazılacak.)
Blog'u olan ve blog'una gireceği bir yazı ile Beyn'deki bu çekilişi duyuran (ve bana da haber veren) herkes BİR çekiliş hakkı daha kazanacak. (Yani hem yorum hem de yazı girenler, çekilişe ismini iki kere yazdırmış olacak.)
Ulusal bir kanalda yapılan bir canlı yayın sırasında "Beyn.org'da çekiliş vaaar!" diye bağıran ve bu videonun kaydını bana ulaştıran herkes SEKİZ çekiliş hakkı daha kazanacak. (Bunu geyik olsun diye yazdım ama yapabilen olursa hem takdir ederim, hem de ismini çekilişe sekiz kere daha katarım :D.)
EK: Bu zorunlu değil ama Abonelik sayfasından bir şekilde Beyn'e abone olursanız pek hoş olur.
Çekiliş Ödülleri

Çekilişi kazanan kişi aşağıdaki 6 hediyeden istediğini Hediye Denizi'nden ücretsiz olarak sipariş edebilecek:

USB Isıtıcı: Bilgisayarınızın USB girişine bağlayabileceğiniz, termos işlevi gören şahane bir kupa.
Sihirli Küre: Hani bilim fuarlarında, dokununca parmağınızla ışığı çekebildiğiniz zamazingodan var ya, hah, işte bu o.
USB Buzdolabı: İçine bir adet kutu içecek sığabilen, bilgisayarın USB girişine bağlanan minik bir buzdolabı.
Oxford Diploması: Artık kimse "Oxford vardı da biz mi gitmedik?" diyemeyecek!
USB Kağıt İmha Makinesi: Önemli belgelerinizi bu makineden zart diye geçirip imha edebiliyorsunuz. Gizli örgüt üyesi falansanız ihtiyacınız olabilir.
Fondü Seti: Kahvecilerde çikolataya çilek banmak için onca para harcamanıza gerek yok, alın size tam teşekküllü bir fondü seti. (Çikolata hariç tabii.)
Çekiliş Sonuçları

Çekiliş elbette ki 01 Ocak 2010 tarihinde, saat 00.00'da sonlanacak. Çekilişin sonuçlarını ise 10 Ocak 2010'da yapmayı düşünüyorum. Kazanan arkadaşı açıkladıktan sonra o arkadaş bana 3 gün içerisinde geri dönmezse o arkadaşın ismini (veya isimlerini) listeden çıkarıp çekilişi tekrarlamam ve yeni birini seçmem gerekecek.

Hadi bakalım, 18 günümüz var :).

3 yorum: