27 Mart 2010 Cumartesi

MASUM İNCİLER'in Süper Kampanyası

Bu güzel kampanyaya katılmak için tıklayın...

http://masumkedi87.blogspot.com/2010/03/bun-design-ile-kampanyam.html#comments23 Mart 2010 Salı

BUN DESIGN İLE KAMPANYAM

Arkadaşlar ilk blog kampanyamı gerçekleştiriyorum. Bana kampanyamda destek olan firma tasarımlarını beğenerek takip ettiğimiz BUN DESIGN. İlgileri için Sertan Bey ve Hasip Bey'e teşekkür ediyorum. Hediyemize gelince şartları gerçekleştiren 5 izleyicimize 12.99 TL değerindeki Tatlı Yalan Kartları hediye ediyoruz.
Hayatımızda gerçek ama tatlı yalanlar :)
Hayatımızı kurtaran tatlı yalanlar oyun kağıtlarıyla buluştu ve ortaya eğlencesine doyulmaz bir ürün çıktı. Tatlı yalan kartlarını, "Ben asla yalan söylemem" diyerek yalan söyleyen sevdiklerinize, ihtiyaç anında tatlı yalan bulmakta zorlanan arkadaşlarınıza hediye edebilir, onları gülümsetebilirsiniz. Tatlı yalan kartlarıyla bol kahkahalı oyunlar diliyoruz!

Gördüğüm en güzel kadınsın!
Şirket yemeği gitmezsem çok ayıp olur!
Ben de şimdi seni arayacaktım!
Sadece bir duble içtim!
Bugüne kadar aldığım en güzel hediye!
Bu sefer gerçekten bitti!
...

En 6cm
Boy 9cm
Yükseklik 2cm
54lü bir deste

Şartlara gelince:
1. Bun Design Sitesine üye olmanız
http://www.bundesign.com/default.asp
2. İzleyicim olup, blogunuzda kampanyayı duyurmak ve bu sayfaya siteye üye olduğunuz kullanıcı adını da yazarak yorum bırakmak
3. Blogu olmayanlarda kampanyamıza katılabilir. Yine bu sayfaya ad-soyadlarıyla birlikte yorum bırakmaları gerekiyor(Facebook grubuna hayran olmaları gerekmektedir).
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/bundesign?ref=ts

Kampanya 21 Nisan 2010 gecesi saat 00.00 da sona erecektir. Çekiliş random.org ile yapılacaktır. Kazananlara hediyeleri kazananlar açıklandıktan sonraki ilk işgünü gönderilecektir. Katılımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

Not:Blogu olanlar blogunda paylaşıp bun design sitesine üye olup blog adresi ve bun design kullanıcı adını yazmalı, blogu olmayanlar bun design sitesine üye olup kullanıcı adını, facebook hayran sayfasına üye olarak isim soyisim yazmalıdır. Şartlara uyan yorumları onaylıyorum. Lütfen kontrol edin arkadaşlar. Herkese bol şans :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder