2 Aralık 2010 Perşembe

Venüs Kadını & Dottor Ciccarelli Kişisel Bakım Ürünlerinden Tam 9 Kişiye Hediyelerimiz Var (02-15 Aralık)

Kampanyamız Sona Ermiştir.Sonuçlar İçin Tıklayın


Merhaba arkadaşlar yeni bir kampanya ile yine yılbaşı öncesi sizlere çok güzel hediyelere sahip olma şansı sunuyoruz.

Eminim hepimiz kişisel bakımımıza herşeyden fazla özen gösteriyoruz.

Bunu yaparken de hasas cildimize,temas eden ürünlerin güvenilir,kaliteli,DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞ ürünler olmasına dikkat etmemiz lazım.

Şimdi size tanıtımını yapacağım firmamız her türlü kişisel bakımımızda kullanabileceğimiz kaliteli,güvenilir, zengin çeşitleriyle güvenle kullanabileceğimiz ürünlere sahip bir firma.

http://www.dtciccarelli.com/
Bu güzel kampanyayı sizlerle bulışturmamı sağlayan Farmaceutici Dottor Ciccarelli firmamızın tanıtımına geçiyorum.

1821 YILINDAN BERİ KALİTE VE GELENEK

Farmaceutici Dottor Ciccarelli’nin ilk 1821 yılında açılmış olan eczanesi, bugün hala orjinal ve güçlü geleneğinden ödün vermeyen, kurucuları İtalyan olan bir şirkettir.

Etik kurallarını, tüketicinin ihtiyaçlarını, tüketiciye olan saygısını ve her geçen gün tartışmasız yüksek kalitesini doğal içerikleriyle korumaktadır.

Ahlaki ilkelere sımsıkı bağlılık, tüketiciye ve onun problerine saygı, içerikleri iyi seçerek uygun bir fiyatta ürünü sunmak ve daima en yüksek kalitede olmak Dottor Ciccarelli’nin Geleneğine ve Kalitesine olan saygısıdır.

Farmaceutici Dottor Ciccarelli yıllardır pazardaki varlığını büyüyen ve genişleyen kişisel ve hijyen bakım ürünlerini, yasal gerekliliklerine uygun olarak titizlikle gerçekleştirir.

Kalite fiyat oranına göre ürünlerini eczanelere satar. 1970’lerde süpermarketlerde de gelişimi gösteren ilk İtalyan şirkettir.

Bugün ise, tüm satış kanalında lider durumdadır.

Eczanelerde Dottor Ciccarelli Ayak Bakım Serisiyle, S.O.S Kişisel Bakım ürünleriyle ve Pasta Del Capitano Ağız ve Diş Sağlığı Serileriyle satışını gerçekleştirmektedir.

Farmaceutici Dottor Ciccarelli her geçen gün stratejik bir firma olma özelliğini ve marka bilinirliğini korumaktadır.

Şirketimizin her gün süren ve yıllardır artan başarısının temelinde kalite ve teknolojik yeniliğin gelenek ile birleşmesi olduğunu biliyoruz.

Şimdi Ürünlerimizi Tanıyalım.

PASTA DEL CAPITANO AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

100 Yıllık Gülümseme

100 YILLIK GÜLÜMSEME

Pasta Del Capitano ağız ve diş bakım serisi ürünleri 1905 yılında lansmanı yapılmış, İtalya’nın en ünlü ürünleri arasında yer almaktadır. 100 yılı aşkın süredir varlığını kaliteden ödün vermeden sürdürmektedir.

Pasta Del Capitano ağız ve diş bakım ürünleri Ciccarelli Araştırma Laboratuarlar’ında formüllendirilmiş ve test edilmiştir. Teknolojik yenilik ile geleneği eşleştirilerek kaliteli ürünler ortaya çıkaran Farmaceutici Dottor Ciccarelli firması ağız hijyenine de ayrıca önem vermektedir.

Pasta Del Capitano’nun geniş ürün yelpazesinde DİŞ MACUNLARI, AĞIZ TEMİZLEME SULARI ve DİĞER AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ bulunmaktadır.

DİŞ MACUNLARI

ACTION A,C,E VİTAMİNLİ DİŞ MACUNU

A,C,E vitamin kompleksleriyle zenginleştirilmiş bu diş macunu hücrelerin yenilenmesine, diş eti dokusunun korunmasına, dişlerin güçlenmesine, diş ve diş eti yaşlanmasına karşı direnmeye yardımcı olur. 75 ml.

OX-ACTIVE BEYAZLATICI DİŞ MACUNU

Eureco H.C. aktif oksijen içeren bu diş macunu, dişleri sadece beyazlatmakla kalmaz, antibakteriyel etki sayesinde bakterilerin temizlenmesine yardımcı olur. Doğru kullanımda, uzun süren koruma. 75 ml

ORJİNAL ANTİBAKTERİYEL DİŞ MACUNU

Özellikle hassas diş etleri için ideal olan bu diş macunu, diş taşlarının oluşumuna karşı, diş minesinin korunmasında ve güçlendirilmesinde yardımcıdır. 75 ml

DİŞ TAŞI VE ÇÜRÜK ÖNLEYİCİ DİŞ MACUNU

İçeriğinde bulunan Triklosan ve iki Fluorid tuzu, diş çürümesine karşı koruma sağlamasında, diş minesinin güçlenmesine ve diş taşlarının oluşumunun engellenmesinde yardımcıdır. 75 ml

ANTİ TARTAR SMOKERS DİŞ MACUNU

Nane kokulu bu diş macunu, dişlerin ve diş etlerinin derinlemesine temizlenmesi için üretilmiştir.diş minesinin korunmasına ve güçlenmesine tartar oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. 75 ml

BİTKİSEL ANTİ TARTAR DİŞ MACUNU

Diş çürümelerine ve diş taşlarına karşı etkili olan ve içeriğinde dört doğal bitki ekstreleri içeren jel formüllü diş macunudur. Sakinleştirici, dokuları onarıcı ve kan dolaşımını ayarlayıcı özellikleriyle koruma ve hijyen sağlar. 75 ml

AĞIZ TEMİZLEME SULARI

AĞIZ TEMİZLEME SUYU ANTI PLAK

Alkol içermeyen, nazik formülü ile kullanımı kolay ağız yakmayan bu ağız temizleme suyu tüm aile için kullanımı keyifli bir diş ve ağız hijyen ürünüdür. Bakterilerin oluşumunu engellemeye ve oluşmuş plakların yok edilmesine yardımcı olur. 400 ml

AĞIZ TEMİZLEME SUYU SENSITIVE

İçeriğindeki Propolis aktif maddesi sayesinde diş dokularında doğal bir antibakteriyel etki sağlamada ve kanamayı durdurucu özellikleriyle diş etini korumaya yardımcı olur. Diş minesinin korunmasında ve çürükleri önlemede yardımcıdır. 400 ml

DİĞER AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ

FRESCO AĞIZ SPREYİ

Gaz, alkol ve şeker içermeyen bu ağız spreyi, nefesin tazelenmesinde ve özellikle yemeklerden sonra ağızda oluşan istenmeyen kokuların giderilmesinde yardımcıdır. Taşınabilir boyutu ile çantada ve cepte kullanılabilir. 15ml

OX ACTIVE DİŞBEYAZLATMA SİSTEMİ

İki hafta düzenli kullanım sonucunda, dişlerin beyazlamasına yardımcı olur. İçeriğindeki Eureco H.C organik maddesi, dişlerin direkt etki sağlamasında ve dişlerin üzerinde oluşan lekelerin giderilmesinde yardımcıdır. 50ml

*Bu uygulama 6 ayda 1 yapılır.

S.O.S Kişisel Bakım

SAĞLIĞINIZ VE BAKIMINIZ İÇİN...

Cilt, dudak ve tırnaklar her gün dış ajanlar tarafından saldırıya uğruyor. Güzellik açısından onlara dikkat etsek de aslında sağlığımız açısından da korunmaları gerekmektedir.

L’Officinale Del Dottor Ciccarelli S.O.S ürün serisi cilt, dudak ve tırnaklarda oluşan problemlerin yardımına koşuyor.

S.O.S TIRNAK YEME ÖNLEYİCİ

Çocukların ve yetişkinlerin tırnak yeme alışkanlığını durdurmayı ve çözmeyi amaçlayan bu jel, içeriğindeki acı tat ve özel doğal maddeler sayesinde düzenli kullanım sonrasında tırnakların yapısını güçlendirerek tekrar büyümelerini sağlar. 10ml.

İçerik: Equiseto – Biotin(Vitamin H) – Panthenol(Provitamin B5) – Chitosane – Bitrex – Capsicum Annuum.

Tırnakları güçlendirmeye, korumaya ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

Kullanımı: Günde birkaç defa, ellerinizi yıkadıktan sonra jeli fırçalı uygulama sistemi ile tırnaklarınıza ve etrafına uygulayınız.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

S.O.S TIRNAK GÜÇLENDİRİCİ

Zayıf el ve ayak tırnakların üstesinden gelmek ve korumak için doğal, etkili bir solüsyondur. İçeriğindeki doğal aktif özellikleri sayesinde tırnak yapısının güçlenmesini, korunmasını ve esneklik kazanmasını sağlar. 10ml.

İçerik: Equiseto – Biotin(Vitamin H) – Panthenol(Provitamin B5) – Chitosane.

Yapılan klinik testler sonucunda, iki hafta sonra tırnağın düzgün, pürüzsüz ve parlak hale gelmesine yardımcı olur.

Kullanım: Fırçalı uygulama sistemi ile kullanışlı bir şeffaf tüp içerisinde sunulmaktadır. Günde sabah ve akşam ellerinizi yıkadıktan sonra el ve ayak tırnaklarınıza uygulayınız. Bakıma en az 1 ay devam ediniz ve 3 ayda bir tekrarlayınız.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

SkinSave, Kebere, Zeytin ve Dikenli Armut’tan elde edilen doğal aktif maddelerin karışımıdır, Akdeniz aktif içerikleriyle sinerji sağlar.

S.O.S DUDAK BALSAMI

Yatıştırıcı ve koruyucu etki 1 formülde kombine edilmiş yenileyici dudak balsamıdır. 5.5ml.

İçerik: Kebere – Zeytin – Dikenli Armut – Virgin Beeswax (Balmumu) – Allantonin – Vitamin E

Besleyici, yumuşatıcı ve koruyucu özellikleri ile 2 hafta süreyle her gün kullanım sonrasında dudak derisinde gelişme göstermektedir.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

S.O.S BAKIM KREMİ

Kızarıklığı, yanmayı ve kaşıntıyı azaltmaya yardımcı olur.

 • Böcek Sokması
 • Cilt döküntüleri
 • Yanıklar
 • Dermatit
 • Tıraş/Epilasyon kızarıklıkları

Kortizon ve antihistamin içermez. 25 ml.

İçerik: Kebere – Zeytin – Dikenli Armut – Lipex L Sens (Shea yağından alınır.) – Rhamnosoft – Betaine

Doğal içerikleri ile yumaşatıcı, nemlendirici ve yatıştırıcı etkiler göstermektedir.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.


DOTTOR CICCARELLI AYAK BAKIMI

Ayağınıza Sağlık

Dottor Ciccarelli Ayak Bakım ürünleri, eczacılık çalışmalarının ve araştırmalarının sonuçlarını kapsayan ETKİLİ, GÜVENLİ ve DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞ ürünlerin sıklıkla oluşan ayak problemlerini engellemek ve çözmek için tasarlanmıştır.

Nasır Giderici ve Koruyucu Bakım Ürünleri: Ayaktaki nasırları ve sertleşmiş bölgeleri engeller, korur ve yok etmeye yardımcıdır.

Ayak Bakım Ürünleri: Ayakları, ayak bileklerini ve bacakları rahatlatmada ve nemlendirmede yardımcıdır. Terlemeyi dengeler, kötü ayak ve ayakkabı kokularını engelleyerek yok eder.

Silikon Ayak Sağlığı Ürünleri: Alışılmamış ayak problemlerini engelleyerek, korur ve bakımını yapar.


Evettt gelelim kampanyamıza;

Kampanyamıza katılan üyelerimizden çekiliş ile belirleyeceğimiz tam 9 kişiye kişisel bakım ürünlerimizden hediye edeceğiz.

Hediye edeceğimiz ürünler;


3 kişiye Pasta Del Capitano Beyazlatıcı Diş Macunu


3 kişiye S.O.S Dudak Balsamı


3 kişiye Timodore Topuk Çatlak Kremi


Olmak üzere toplamda 9 kişi DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞ bu güzel ürünlere sahip olacak.Bunun için hepimizin bildiği küçük şartlarımız var.


-Ciccarelli sitesini incelemeniz ve kendi blogunuzda ya da facebook hesabınızda kampanyamızı yayınlamanız.


-Ciccarelli facebook sayfasını beğenmeniz ve bunu özellikle rica ediyor ve belirtiyorum arkdaş listenizden önerebildiğiniz kadar arkadaşınıza sayfamızı önermeniz. http://www.facebook.com/dtciccarelli?v=wall


-Son olarak şartları gerçekleştirdiğinize dair yorumunuzu buraya duyuru linki, ad-soyad ve mail adresiniz ile birlikte yazmanız.


Ayrıca firmamız kendi facebook sayfasında bir kampanya daha yapıyor.Dilerseniz ona da katılarak şansınızı 2'ye katlayabilirsiniz.:)


Toplamda 15 kişi hediye kazanacak.


http://www.facebook.com/dtciccarelli?v=wall


Evet hepsi bu kadar.Kampanyamız 15 Aralık 2010 tarihinde sona erecektir.


Bu güzel kampanya için Pınar hanıma ve Dottor Ciccarelli firmasına teşekkürlerimi sunuyorum.

75 yorum:

 1. selam canım:)kampanya süper;)
  bende facebook yok,eşimin facedan gruba katıldım ve kampanyayı duyurdum.teşekkürler...http://www.facebook.com/profile.php?id=752940953 hakan uzunoğlu
  esra uzunoğlu

  YanıtlaSil
 2. Şartlar tamam duyuru link: http://www.facebook.com/emirtalham

  Emir Talha
  emirtalham@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. Canım şartlar tamam.
  http://gizemlitosbaga.blogspot.com/2010/12/venus-kadn-dottor-ciccarelli-kisisel.html
  Face im:
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001478179835

  teşekkürler :)

  gizemli tosbaga
  lazyemy@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. Şartları yerine getirdim.http://incitanesi-cangz.blogspot.com/2010/12/venus-kadn-dottor-ciccarelli-kisisel.html
  emnklc@gmail.com

  YanıtlaSil
 5. tüm şartları yerine getirdim

  http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=174188889271624&id=592894503 teşekkürler...

  firar2150@hotmail.com

  YanıtlaSil
 6. slm tüm şartlar tamamdır
  facede paylaşdım

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000928463615
  mehpare hergün kampanya

  mehpare ölmesek
  mehpare01@gmail.com

  YanıtlaSil
 7. Siteyi inceledim
  blogumda duyurdum;
  http://cicikanbloglardanhediyeler.blogspot.com/2010/12/venus-kadn-ve-dottor-ciccarelli-kisisel.html

  faceden gruba katıldım (ecrin nihalati face <adım)
  nihal kuru
  nihal_kuru80@mynet.com

  YanıtlaSil
 8. merhaba
  siteyi inceledim blogumda duyurdum http://esraergen.blogspot.com/2010/12/httpvenuskadini.html face sayfasına katıldım ve 83 kişiye önerdim

  Esra Ergen
  esra.ergen@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. canım sartlar tamamdr :)
  inş kazanırımm
  http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=530664298

  gülümser demirtaş
  g_l_m_s_r@hotmail.com

  YanıtlaSil
 10. Merhabalar,
  Bloğunuzu izlemeye aldım,siteyi inceleyip kampanyayı bloğumda duyurdum.
  http://emelinguncesi.blogspot.com/2010/12/venuzkadnndan-hediyeler.html
  Facebookta beğendim ve arkadaşlarıma önerdim.
  Emel Ateş
  emelbozdemir@gmail.com

  YanıtlaSil
 11. selam tüm şartlar tamamdır izleyicin oldum facede kampanyayı duyurdum http://www.facebook.com/profile.php?id=829951519 feride ismailoğlu feride28@gmail.com

  YanıtlaSil
 12. MERHABA TUM ŞARTLARA TAMAMDIR ..FACEDE BEGENDIM...DAVET YOLLADIM...FACEDE YAYINLADIM...http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/bfettahoglu...BLOGU İZLIYORUM...BLOGUM.....http://binnaz34.blogspot.com/2010/12/02-aralk-2010-persembe-venus-kadn.html............TEŞEKKURLER......binnaz3421@hotmail.com....BİNNAZ34

  YanıtlaSil
 13. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 14. merhaba blogunun izleyicisiyim

  siteye inceledim

  facebook sayfasını beğenip arkadaşlarıma da önerdim

  kampanyanı facebook ve twitter profillerimde paylaştım :

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001532691922

  http://twitter.com/kmphippie

  facedeki kampanyasına da katıldım umarım biri de bana gelir bu hediyelerin ;)

  teşekkürler:)

  Selma Onart
  kmphippie@gmail.com

  YanıtlaSil
 15. merhaba tüm şartlarım tamam.kampanyayı facede duyurdum ve linkim:

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001661120101

  diğer şartları da yerine getirdim.

  A Duran
  yanasip1@gmail.com

  YanıtlaSil
 16. merhaba facebook ta kampanyaya yer verdim sayfalarını beğendim ve arkadaş davetimi yolladım
  http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=731717590
  ece kalaycıoğlu
  ece.derin@hotmail.com

  YanıtlaSil
 17. Merhaba Tüm şartlar tamamdır.Kampanyanızı ve farmaceutici sitesini facede ve twitter da duyurdum.http://www.facebook.com/profile.php?id=100000465968160
  http://twitter.com/adile0606
  gruba katıldım ve arkadaşlarıma önerdim.Çoğu üye zaten :).Şimdiden teşekkürler.
  Adile ALTUNDAĞ
  ergoisvicrefatih@hotmail.com

  YanıtlaSil
 18. Merhaba siteyi inceledim ve ürünleri çok beğendim.Facebook sayfasını Ayşenur EREK adıyla beğendim ve katılmamış tüm arkadaşlarıma önerdim.Kampanyanızı facebookta paylaştım.http://www.facebook.com/profile.php?id=100001005316287 ayşenur erek ereknur@mynet.com

  YanıtlaSil
 19. mrhab siteyi inceledim face grubuna katıldım ve önerdim,blogumda ve facede yayınladım

  http://ayteninyeri.blogspot.com/2010/12/httpvenuskadiniblogspotcom201012venus.html

  http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001023203045

  ayten kurt öztürk
  kampanya cimcimesi
  ozturk79ster@gmail.com

  YanıtlaSil
 20. MRB TÜM ŞARTLAR TAMAM ;
  profilimde de paylaştım kampanyayı blogumda da duyurdum..

  http://www.facebook.com/dtciccarelli?v=wall#!/profile.php?id=600878534

  http://tekpinarguven.blogspot.com/2010/12/super-kampanya.html

  PINAR ERTİŞ
  tek_pinarguven@hotmail.com
  herkese bol şans :)

  YanıtlaSil
 21. slm.70 kişiye önerdim.şartlar tamamdır.

  http://www.facebook.com/profile.php?id=1468180723

  suzan doğan
  suzan7814@hotmail.com

  YanıtlaSil
 22. Merhabalar;
  Oooo ne güze ne çok hediye var.Umarım şans benden de yana olur.
  Katılım için tüm şartlar tamam.Kampanyanızı;
  http://tukenmezdefterim.blogspot.com/2010/12/venus-kadn-dottor-ciccarelli-kisisel.html
  bloğumda paylaştım.Hepimize bol şans..

  havva ekşi sakallıoğlu
  havaeksi@hotmail.com

  YanıtlaSil
 23. merhaba,izleyicin oldum,harika bir kampanya,umarım kazanabilirim,siteyi inceledim,kampanyayı facede duyurdum.
  http://www.facebook.com/dtciccarelli?v=wall#!/profile.php?id=100000736512401
  Face grubuna katıldım,arkadaşlarıma önerdim.

  gülay çetinkaya
  glcenaz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 24. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 25. merhaba şartlar tamam
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000584372529

  s.önder yılmaz
  saadet-orhan@hotmail.com

  YanıtlaSil
 26. dediklerini yaptım canım facebook adresimde de yayınladım:

  http://www.facebook.com/janeozlemm

  Özlem Çakaloğulları
  bestlit@gmail.com

  YanıtlaSil
 27. Merhabalar canım tüm şartlar tamamdır facede duyurdum
  http://www.facebook.com/eisimyok/posts/180178228665292
  esra birkan
  isimyok000@mynet.com

  YanıtlaSil
 28. MERHABALAR İZLEYİCİNİZİM SİTEYİ İNCELEDİM VE FACE SAYFASINI BEĞENDİM VE ARKADAŞLARIMA ÖNERDİM FACEDE YAYINLADIM http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1217411668 GÜLBİN ARIKAN gulbin_arikan@mynet.com

  YanıtlaSil
 29. merhaba sayfayı inceledim ve ürünleri çok beğendim facebook grubuna açelya yılmaz olarak katıldım ve davet yaptım kampanyayı duyurdum.
  http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1605471239
  sevgiler..
  açelya yılmaz
  pretemagna@gmail.com

  YanıtlaSil
 30. Merhaba canım,264.İzleyicinim.Bloğun çok düzenli kutlarım.Kampanyaları bloğundan takip edeceğim artık.
  1*Kampanyayı facebook sayfamda duyurdum...
  http://www.facebook.com/profile.php?id=1235935549
  http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fvenuskadini.blogspot.com%2F2010%2F12%2Fvenus-kadn-dottor-ciccarelli-kisisel.html&h=2fdc9
  2*Ciccarelli sitesini inceledim.Kampanyayı duyurdum.
  http://www.facebook.com/dtciccarelli sayfamda yayınladım.
  facebook grubuna katıldım.138 katılmayan ark.önerdim.
  Kısmetse olur diyorum...
  Aylin Gülkıran
  aylin190@gmail.com

  YanıtlaSil
 31. izliyorum facete katıldım siteyi kamp. duyurdum arkadaş davet ettim http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=702437280

  levent us
  levent_us@hotmail.com

  YanıtlaSil
 32. slm tüm şartlar tamam faceye katıldım arkadaşlara önerdim linkim http://www.facebook.com/profile.php?id=100001618271137#!/profile.php?id=100001413493432
  problem.05@hotmail.com
  özge messi

  YanıtlaSil
 33. Gruba katıldım davet gönderdim yarışmayı ve sayfanın kampanyasını face'de duyurdum: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000900175529
  DUYGU EKİCİ dduygu22@hotmail.com

  YanıtlaSil
 34. selam kampanyayı facede duyurdum
  http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001358820644
  24 arkadaşıma önerdim
  uysal_mert@hotmail.com

  YanıtlaSil
 35. tüm şartlar tamamdır :))
  http://www.facebook.com/dtciccarelli#!/profile.php?id=100001603572657

  moonserose@kadinlarkulubu.org

  YanıtlaSil
 36. tüm şartlar tamam face sayfasına katıldım arkadaslarıma önerdim kampanyayı blogumda duyurdum
  http://livalim.blogspot.com/2010/12/venuskadn-ile-dottor-ciccarelli.html

  Yasemin Lival
  livalyasemin@gmail.com

  YanıtlaSil
 37. merhaba tüm şartlar tamamdır
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000940299319

  yaseminsisu1@hotmail.com

  YanıtlaSil
 38. bende varımdırrrrrrr....

  YanıtlaSil
 39. segikepelgi@hotmail.com unutmuşumda mailimi :P

  YanıtlaSil
 40. selamlar. çok güzel bir kampanya düzenlemişsiniz tebrik ederim. izlemedeyim.

  face şartları tamamdır.listede kalan herkese önerdim.
  http://www.facebook.com/Hgk.ozlem

  blogum;
  http://ozlemcekampanya.blogspot.com/2010/12/15-aralk-venus-kadn-dottor-ciccarelli.html

  kampanyaozlem@hotmail.com
  şerife yayla

  sevgilerimle

  YanıtlaSil
 41. Gruba katıldım davet gönderdim sayfanın ve kampanyanın duyurusunun face'de yaptım: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001054627379
  NURAN EKİCİ ekici.nuran@hotmail.com

  YanıtlaSil
 42. merhaba siteyi inceledim
  face sayfasına katıldım arkadaşlarıma önerdim

  kampanyayı face de duyurdum
  http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1119291518
  fatma özdemir
  fsonmez44@mynet.com

  YanıtlaSil
 43. tüm adımlar tamam. 529 kişiye önerdim. blogumda da paylaştım. http://gamzelihayal.blogspot.com/2010/12/venusger-farmaceutici-dottor-ciccarelli.html

  Şebnem Yorulmaz
  sebo_911@hotmail.com

  YanıtlaSil
 44. şartlar tmm siteyi inceledim face reyhan dönmez adıyla katıldım arkadaşlarıma önerdim ve blogumda yayınladım

  http://iyikivarsinpasam.blogspot.com/2010/12/venus-kadn-ve-dottor-ciccarelli-kisisel.html

  reyhan dönmez
  rey_ka_ers@hotmail.com

  YanıtlaSil
 45. merhaba siteyi inceledim.diş bakım ürünleri çok beğendim.çekilişi bloğumda duyurdum.
  http://agonya82.blogspot.com/2010/12/venus-kadndottor-ciccaleli-kisisel-bakm.html
  facebook grubuna katıldım. arkadaşlarıma önerdim.izlemedeyim.
  Emine yavaş
  emineyvs@gmail.com

  YanıtlaSil
 46. merhaba,siteyi gezdim,facebook grubuna katıldım,arkadaşlara önerdim,profilmde paylaştım
  http://www.facebook.com/pages/Firsat-Kosesi/174104839270496
  Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 47. merhaba,
  gerekli şartları yerine getirdim bende:)
  http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001553970299
  gulsen.1981@hotmail.com

  YanıtlaSil
 48. merhaba bütün şartları tamamladım face linkim
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001534415425

  deniz_8180@mynet.com

  YanıtlaSil
 49. merhaba,bütün şartları tamamladım canım,inceleyebilirsin istersen.

  sinembadioglu1@hotmail.com
  http://www.facebook.com/SinemBadioglu

  Sinem Badioğlu http://www.dtciccarelli.com/index.html
  Farmaceutici Dott. Ciccarelli
  www.dtciccarelli.com
  2 dakika önce · Beğen · Yorum Yap · Paylaş

  Dottor Ciccarelli: 1821 yılından beri Kalite ve Gelenek

  YanıtlaSil
 50. slm cnm;şartlar tammadır kampanyya bnd ekatıldım..bol şans..
  http://www.facebook.com/profile.php?id=1510047862/aslı üstün

  YanıtlaSil
 51. merhaba cnm tüm şartlar tamam,listemden katılmamış olanları davette ettim
  face duyurum
  http://www.facebook.com/profile.php?id=528858840#!/profile.php?id=528858840
  firmanın kampanyasına da katıldım
  umarım bursan yada oradan şansım olur
  parmakkurabiye@gmail.com
  nihan keçeci tali

  YanıtlaSil
 52. bende katıldım
  http://www.facebook.com/dtciccarelli?v=wall#!/lerzankayramirza duyurdum
  tüm şartlar tamam
  lerzankayramirza@gmail.com

  YanıtlaSil
 53. herşey tamam

  http://www.facebook.com/profile.php?id=1401522177&v=wall

  faziletsemis@gmail.com

  fazilet semis

  YanıtlaSil
 54. merhaba canım izleyicinim.
  siteyi inceledim çok güzel ürünler var.
  Facebook sayfasını beğendim çoğu arkadaşım orda kalan bi kaç kişiye de önerdim.
  kampanyanı duyurdum http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001875991645&v=wall

  sevda gümüşsoy
  sevda__gumussoy@hotmail.com

  YanıtlaSil
 55. İzleyicinim hepsini yaptım 150 kişiye önerdim sayfamda yayınladım...SELDA GÖK
  E-MAİL :seldamert_32_85@hotmail.com
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001690872688

  YanıtlaSil
 56. merhaba
  izleyicinim
  şartları yerine getirdim katılmayan tüm arkadşlara önerdim
  http://www.facebook.com/profile.php?id=522809014
  inciser gök

  YanıtlaSil
 57. merhaba izleyicin oldum
  diğer şartlarıda yerine getirdim
  http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001719940096
  estanya-3@hotmail.com
  nilgül selman

  YanıtlaSil
 58. izleyicinm siteyi inceledim facebook grubundayım zaten arkadaşlarımı da davet ettim ve duyuruyu yaptım
  gamze haseki
  http://www.facebook.com/dilemmas1

  YanıtlaSil
 59. izleyicinim
  siteyi inceledim
  facebooka sema adnan olarka aktıldım arakdaşlarıma önerdim kampanayn ıduyurdum
  http://sema-adnan.blogspot.com/2010/12/httpvenuskadiniblogspotcom201012venus.html

  sema kırıcı
  sema_adnan06@hotmail.com

  YanıtlaSil
 60. mrb izleyicin oldum facede paylaştımm http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000910758085
  vildan yanmaz vilmur@mynet.com

  YanıtlaSil
 61. izleyicinim ve siteyi inceledim ve face sayfasını beğendim.Kampanyayı facede paylaştım.http://www.facebook.com/friends/edit/?sk=requests#!/profile.php?id=609758467

  Özge ÇAY
  amastris_0074@hotmail.com

  YanıtlaSil
 62. slm tüm şartlar tamamdır
  facede paylaşdım.

  http://www.facebook.com/profile.php?id=100000123200997&v=wall

  Gülcan Cantürk
  bjk_glc@hotmail.com

  YanıtlaSil
 63. merhaba, face sayfasını beğendim. arkadaşlarıma önerdim. kampanyayı facede paylaştım.http://www.facebook.com/profile.php?id=100001500619726#!/profile.php?id=100001500619726
  kampanyafy@hotmail.com

  YanıtlaSil
 64. Merhaba şartlar tamam beğendim davet gönderdim inceledim kampanyayı face'de duyurdum: http://www.facebook.com/profile.php?id=1019752803
  HÜMEYRA AKPINAR humeyragundogdu@hotmail.com

  YanıtlaSil
 65. merhabalar isteyi inceledim facede paylşatım siteiyde hediyeleride:) http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001354252505 arkadaşlarımıda önerdim umarım şanslılardan olurum emine koyun emine.koyun@hotmail.com

  YanıtlaSil
 66. canım merhaba şartlat tamam kampanya duyuru linkim
  http://www.facebook.com/nilgun.cetin2

  nilgün çetin yaprak.184@hotmail.com

  YanıtlaSil
 67. siteyi inceledim ve facebookta duyurumu yaptım.linkim http://www.facebook.com/dtciccarelli?v=wall#!/profile.php?id=100001302983565

  facebook ta sayfayı begendım.Ve tüm arkadaşlarıma önerdim

  selcukkaradag@mynet.com
  selçuk Karadağ

  YanıtlaSil
 68. Merhaba canım.291.İzleyicin Oldum.
  *Kampanyayı facebook sayfamda duyurdum...
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171717016
  *Ciccarelli sitesini inceledim.Kampanyayı duyurdum.http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.dtciccarelli.com%2Findex.html&h=4a6c3
  http://www.facebook.com/dtciccarelli face sayfamda yayınladım.
  facebook grubuna katıldım.108 katılmayan arkadaşlarımı dacet ettim.
  MERYEM YILMAZ
  aliegem@gmail.com

  YanıtlaSil
 69. selam,İzleyicin oldum.Ciccarelli sitesini inceledim.face sayfamda yayınladım.
  Kampanyayı facebook sayfamda duyurdum.http://www.facebook.com/profile.php?id=100001590730897
  Firmanın facebook grubuna katıldım.80 arkadaşıma önerdim.yorum bıraktım.
  Şartlar tamamdır inşallah
  Aslı Şensoy
  sabuncukiz@gmail.com

  YanıtlaSil
 70. mhb.davet edildim
  hemen yetiştim:)293.İzleyicinim.
  kampanyayı
  duyurdum:http://www.facebook.com/profile.php?id=100001422309597
  Site hakkında tanıtımlar yayınladım.
  face grubuna katılıp 113 ark.önerdim
  topuk kremi İstiyorum,şansıma
  naile bakırhan
  nilyanaile@gmail.com

  YanıtlaSil
 71. siteyi inceledim ve facebookta duyurumu yaptım.linkim http://www.facebook.com/dtciccarelli?v=wall#!/profile.php?id=100001509795147
  facebook ta sayfayı begendım.Ve tüm arkadaşlarıma önerdim

  mehmetkaradag60@mynet.com
  mehmet Karadağ

  YanıtlaSil
 72. merhaba sıteyı ınceledım
  facede begendım grubu
  faceımde de duyurdum

  lınk
  http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001455522593


  sevgim63@gmail.com
  kamile dulkadir

  YanıtlaSil
 73. MERHABA ARKADAŞIM
  kampanyan hayırlı olsun
  blogunu izlemeye aldım
  face sayfasını begenip arkadaşlarıma önerdim
  face duvarımda kamp.paylaştım
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001254053586
  bediş
  bediş@gmail.com

  YanıtlaSil
 74. tüm şartları yerine getirdim Face sayfasına katıldım arkadaşlarıma önerdim.
  kampanyayı duyurdum
  http://www.facebook.com/dtciccarelli?v=wall#!/hgk.incesaz

  incesaz79@gmail.com

  YanıtlaSil
 75. Paylaşımlarınız için sigara bırakma merkezi teşekkür eder.

  YanıtlaSil