20 Nisan 2010 Salı

MASUM İNCİLER'in MumSanat ile Kampanyası

Bu güzel kampanyaya katılmak için tıklayın

http://masumkedi87.blogspot.com/2010/04/mumsanatcom-ile-yeni-kampanyam.html
Facebook Hayran Sayfamız

03 Nisan 2010 Cumartesi

MumSanat.com ile Yeni Kampanyam

Arkadaşlar yeni kampanyamı MumSanat ile gerçekleştirmiş bulunmaktayım. MumSanat'ın ürünlerine bayılacağınıza eminim. Siteyi incelemenizi öneririm :) Hediyemiz 2 şık el oyması mum (37 TL ve 34 TL değerinde) ama öyle güzel mumlar ki ben çok çok beğendim.12 yıldır mum tasarımı ve üretimi yapan MumSanat daha önce görmediğiniz mum formları ile mum sevdalılarının gizemli dünyasını aydınlatıyor. Tamamen elde ve doğal malzemelerle yapılan mumlar ağırlıklı olarak yurtdışına gönderiliyor. Ancak yoğun istek üzerine artık yurtiçinde de satışta...Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok özel ürünler mevcut. Ürün siparişi için MumSanat'ı ziyaret edin :)

Şartlara gelince:

Blogu olanlar için:
1. Mumsanat.com facebook hayran sayfasına hayran olup,ürünlerle ilgili yorum yapmak, arkadaşlarınızı davet etmek.
2. Bloga izleyici olup, blogunuzda kampanyayı duyurmak ve bu sayfaya blogunuzun adresi ve facebookta hayran olduğunuz adınız-soyadınızı ile birlikte yorum bırakmak.

Blogu olmayanlar için:
1. Mumsanat.com facebook hayran sayfasına hayran olup ürünlerle ilgili yorum yapmak, arkadaşlarınızı davet etmek.
2. Bloga izleyici olup, kampanyamızı facebook üzerinden duyurmak ve facebookta hayran olduğunuz adınız-soyadınızı yazarak buraya yorum bırakmak.

Kampanya 30 Nisan 2010 gecesi saat 00.00 da sona erecektir. Çekiliş random.org ile yapılacaktır. Bol şanslar arkadaşlar :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder