24 Haziran 2010 Perşembe

Pasohaber.com'dan İPOD ÖDÜLLÜ yarışma...Yayın hayatına yeni başlayan Pasohaber.com daha ilk günden medya siteleri arasında büyük bir ilgi ile karşılandı. Bu büyük sevinç ile pasohaber.com takipçileri arasında bir çekiliş düzenliyor...

Sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter sayfalarımızı takip ederek, bloğunuza/sitenize bannerlarımızı ekleyerek süpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Yarışma sonunda topladığı puanlarla çekilişe katılan 3 kişiye iPod:

Birinciye İpod Touch
İkinciye İpod Nano
Üçüncüye Shuffle


Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen 3 seçenekten istediğinize veya tamamına katılmak. Seçeneklere katılım sonucu kazandığınız hak kadar isminizi çekiliş listesine ekliyoruz. Ne kadar çok hak kazanırsanız hediyelerimizi kazanma şansınız o kadar artıyor!

1- Facebook sayfamıza ücretsiz üye olarak (beğenerek) 3 çekiliş hakkı ve ayrıca aşağıdaki metni duvarınızda paylaşarak 2 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Sayfamınızı arkadaşlarınza önerebilirsiniz.

Facebook Sayfamız için tıklayınız

Facebook duvarınıza eklemeniz gereken kod için tıklayınız.

2- Twitter hesabımıza ücretsiz üye olarak (takip - fallow ederek) 3 çekiliş hakkı ve ayrıca aşağıdaki metni profilinizde paylaşarak 2 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Twitter Sayfamız için tıklayınız..

Twiter hesabınızda paylaşmanız gereken yazı için tıklayınız.

3- Siteniz veya bloğunuz varsa aşağıdaki eklentileri sitenize "görülecek" şekilde yarışma boyunca kalması koşuluyla ekleyerek çekiliş hakkı ve aşağıda ki metni yazı/post olarak yayımlayarak 3 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz

Eklemeniz gereken yazı metni için tıklayın

Sitenize eklemeniz geren eklentiler: (istediğinizi veya tamamını sitenizin "sidebar-menü" bölümüne tüm sayfalarda görülecek şekilde eklemeniz gerekmektedir.)

1. kod için tıklayın - 5 çekili hakkı
2. kod için tıklayın - 3 çekili hakkı
3. kod için tıklayın - 2 çekili hakkı


Vee süpriz olarak sitemizde ve yine facebook-twitter hesaplarımızda yapacağımız sürprizlerle ekstra çekiliş hakkı kazanabilirsiniz, takipte kalın kaçırmayın...
Yarışma Detayları:
Bloğunuzda yazı yazınlama ve banner ekleme seçeneğine katılıyorsanız sitenizin linkini pasohaber@hotmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir.
Yarışma 22 Mayıs 2010 Cumartesi günü başlayıp 29 Haziran 2010 [Salı] günü sona erecektir.
Yarışma sonucu çekiliş 30 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler aynı gün pasohaber.com adresinde yayınlanacaktır.
Kazananlara hediyeleri ücreti tarafımızdan karşılanarak kargo ile gönderilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder